Sobota, 5 lutego roku 2005 A.D., godzina 11:47. Pora coś skrobnąć, bo Admini blog.pl w końcu skasują tego *beznadziejnego* bloga. Tak teoretycznie to niby takie głupkowate zajęcie pisać notki, których praktycznie nikt nie czyta, a nawet jeśli czyta to myśli sobie dziwne rzeczy. Ale w sumie, potem człowiekowi lżej i jakoś lepiej, że wszystko z siebie wydusił, bo naogół same złe niusy ma do przekazania – ach, ta młodzież – full pesymiści. Sorry, baby, ale life is brutal. Tym optymistycznym wstępem (nie-nawidzę-pisać-wstępów-bo-ich-tutaj-nie-powinno być-to-jest-blog-a-nie-opowiadanie!) przechodzi do dania głównego (tja, ja nawet przed śniadaniem :).

Pierwszy semestr za pasem, właściwie został tylko ten tydzień i wolne! Średnią się (na razie) nie przejmuję, bo wierzę w siebie [;P]. Ocenki całkiem, całkiem, ale ta głupia skrzynka *wali komputer* mi przeszkadza, bo mogłoby być lepiej. Zachowania pro-społeczne odnotowane, zachowanie też fajne. :D Ogólnie głupia buda nie jest taka głupia i doceniła prawdziwy talent, baaaaaa! Ale poza szkołą jest mniej ciekawi, albo diametralnie inaczej – superowo. Z tyvh złych stron to z pewnością mój stan zdrowotny i psychiczny. Jestem ostro zmęczony i weeekendy to dla mnie najważniejsze dni w tygodniu, a jakakolwiek nad programowa godzina wolnego jest czczona i uwielbiana. Hm, hm – to się zmieni… Zmieni się po 14 lutego. :] Z tych lepszych newsów to to, że klan [amadeomt6] powoli się rozwija. Mianowicie, o czym ty gadasz, spytacie? Już piszę…

Wraz z kilkoma kolegami, tj. drGun, Geo, isPektor, kiełbotron (pozdro! :P) postanowiliśmy założył klan CS. Nie wiesz co to CS? Nie powinieneś/naś czytać tego bloga! Paaaaszli! ;] Skoro nasze grono trochę się zawężyło to kontynuujmy. Klan na razie w zaczątkach i płodzie [bez skojarzeń], ale niedługo pewnie ruszymy i będziemy kosić, i kosić, i jeszcze raz kosić! Kosić wszystkich wokół! Ekhm, zapraszamy na reklamy!

Nie, nie, nie! Jeśli jesteś Zosią/Jankiem, który ma 11 lat i grywa z kolegami z przedszkola w CSa i jest moim fanem [a jacha!] nie możecie dołączyć do klanu. ET go home! Pozdrówcie kosmitów! Tyle, tam! Paszli!

Ekhm, żegnamy reklamy! Klan się dobrze zapowiada, najbardziej podoba mi się motto. Pewnie skądś zerżnięte, jak znam chłopaków! „Klan przyszłości, przeszłość pości.” I co? zajeFAJNE, nie? Hehe, uważajcie nasz klan nadciąga! *reszta danych – zastrzeżone* W sumie, to tyle.

Jak znów chcecie poczytać takiej chaotycznej tułaczki po moim życiu to puknijcie mnie na GG, lub tutaj w kometnach, ale skutecznie – bo ja tam bardzo żadko zaglądam. Adios!

A nba koniec ciepłe pozdrowienia dla pewnej osoby, z którą nareszcie przestałem się sprzeczać i myślę, że teraz będzie lepiej! Pzdr!