Każde dziecko o tym wie,
masło spasło
i jest bleee!

Czego słuchasz? MargarynA(żadna MetallicA)
Co oglądasz? Masmix (żaden Matrix)
Margaryny górą, masła kanałami!

Tak, o to Lucka oraz moja twórczość, bardzo radosna. Faza była, nie oszukujmy się. Tyle z tego radosnego wstępu, jedziemy dalej!
Szkoła trwa dopiero ponad dwa tygodnie a mam już ochotę to rzucić w cholerę. Za mną już klasówki z polskiego i angielskiego. Odpowiedzi z niemcieckiego i biologii. Lada moment wypracowanie z historii. Do tego dochodzi pięć kółek, na które uczęszczam. Co daje przez cztery dni lekcje do godziny 16:55. Poniedziałki mam wolniejsze, „raptem” do 16:00. Fajnie, nie? Do tego dochodzi jeszcze przygotowanie do olimpiady biologicznej, która może mi dać profity z biologii/ocenę z pod znaku celujący. Na pewno dojdzie jeszcze projekt na Festiwal Nauki z historii, o czym? Być może o podbojach Ceserstwa Rzymskiego, ale tylko być może. No i na osłode siedemnaście (17) lektur z polskiego – 11 obowiązkowych i 6 (3 na semestr) dodatkowych na zaliczenie. Brzmi słodko. Weekend został ochrzcony świętem narodowym, ale złośliwość losu sprawia, że w te dwa dni naogół gdzieś
wybywam. Deeh… Mam dosyć. Fuckin’ bloody hell, że sie tak wyrażę…

Mój plan lekcji przypomina miejsce gdzie bezdomni dostają żarcie, wolnych miejsc nie ma… – - Raptem jedno okienko pomiędzy lekcjami, które poświęcam na uczenie się do olimpiady. Po prostu koszmar… Zdziwiło mnie coś co nazwano niewinnie ‚blokiem kulturalnym’ w skróce ‚kul’. XD Mamy tego trzy godziny (lekcyjne) w tyogniu, we wtorki po południu. *włącza kreskówkę* Historia! Polski! Biologia! Historia! Z waszych połącznych mocy powstałem ja, blok kulturalny! XP Czy jakoś tak… Najgorsze jest to, że ocenia się to coś na punkty. Punkty za aktywność, punkty za testy, punkty za obecność na wyjściach, punkty, punkty i jeszcze raz punkty… – - Baka! Niemiecki? Wcalen nie taken tragicznen. Mam na swoim koncie 5, jest dobrze!

Czym jeszcze mogę Was zanudzić… Zabrałem Adrianowi Gameboya Advance’a. Muhaha! W środku był bonus w postaci gierki Mario Kart. :] Teraz gram w starego, własne Wariolanda i Mario Karta. XP Wróciłem (już dawno) do RO. Teraz przesiadka na serwer qRO (dzięki Ver! :*). Właśnie!

Wypadałoby się wybrac do Lucka i mu to zainstalować! *karteczka samoprzylepna z dużym plaskiem ląduje na lodówce. Tja, koledzy. Z PoPu odbyłem wiele rozmów o różnicach pomiędzy naszymi szkołami. Perswadował mi to i perswadował, i chyba mnie przekonał. Suck! Od Adriana aka. Adka mam niusy, że wiedzie mu się dobrze, ba!, nawet bardzo dobrze. *zzzazzzdrość* I on kończy o 14:30! Herr Gott! Los stupidos!

No! Jęczałem, jęczałem i wyjęczałem dla Was dłuższą notkę! Viva! Dobrze mi nawet to wyszło. I rullu! Żartowałem, jestem beznadziejny… No cóż…

Background music: Rammstein – Feuer Frei [3:09]